RİZE DE 3 GÜNDE 6 ÖLÜM

Rize de yeni tip korona virüs etkilerini sürdürmeye devam ediyor. Edinilen bilgilere göre kentte vaka artışları hızla artmakta. Salgın hiç olmadığı kadar hızla yayılırken ölümler de ard arda geliyor. Rize de 3 günde 6 ölüm gerçekleşti. İşte detaylar…

Rize de düğün sezonun açılması, çay hasadının başlamasıyla virüsün yayılma hızında artışlar meydana geldi. Maske kuralı ve mesafe kuralı hiçe sayılmasının acı reçetesi de gelmeye devam ediyor.

Rize de tedavi gördüğü hastanede 84 yaşında ki B.T. erkek hasta hayatını kaybetti. Kentte toplam ölüm sayısı 31’e yükseldi. Ölenlerin 24’ü erkek 7’si kadın oldu.

Peşpeşe ölüm haberleri gelen Rize de 3 günde 6 ölüm gerçekleşti.

Trabzon da Okul Müdürü Covid19 Oldu. Öğretmenleriyle Toplantı Yapmıştı

Trabzon’un Araklı ilçesinde bulunan Araklı Anadolu Lisesinde Covid19 paniği yaşandı.

Okul Müdürü İ.Ö. çocuğunun düğünü için Muğla iline gitti. Düğünde Korona oldu. Korona olduğunu anlamayan okul müdürü İ.Ö. Araklı Anadolu Lisesine gidip öğretmenlerle toplantı yaptı. 2 gün boyunca öğretmenlerle toplantı yapan İ.Ö. kendisini halsiz hissedince test olmak için hastaneye gitti. Covid-19 testi pozitif çıkan okul müdürü ev karantinasına alındı.

Temas halinde bulunduğu kişiler ile okulda ki öğretmenlere Covid-19 testi yapıldığı öğrenildi. Okul müdürü İ.Ö. genel durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İL İL COVİD-19 YOĞUNLUK HARİTALARI İÇİN TIKLA

%d blogcu bunu beğendi: