NE KADAR KARADENİZ YEMEKLERİNE HAKİMSİN? (TEST)

Bugün ki testimizde ne kadar karadeniz yemeklerine hakimsin onu ölçmeye çalışacağız. Verdiğin cevaplara oranla sistem sana bir puan verecek. 70 üzeri puan geçer not unutma. Sorular zor herkes bilemez. Testi tamamladıktan sonra Facebookta paylaşmayı unutma. Sonuçlar kısmının hemen altında Facebook logosu üzerine tıkladığında sistem seni otomatik Facebook paylaşımı yapmanı sağlayacak. NE KADAR KARADENİZ YEMEKLERİNE HAKİMSİN?(test).

Bu tarz testlerin daha çok gelmesini istiyorsan bize Facebook sayfamızdan ulaşabilirsin. Bu sayede talep olup olmadığını anlayabiliriz. Ayrıca bir sonra ki testin konusunun ne olmasını bize Facebook sayfamızdan iletirsen yardımcı olabilirsin. Hadi teste başla, bitir ve bize Facebooktan kaç aldığını yaz

ALDUĞUN PUAN

-
Share your score!
Tweet your score!

#1. Muhlama/Kuymak Hangisi?

#2. Pepeçurayı Bul

İLERİ

#3. Fotoğraftaki Yemeğin Adı Ney?

#4. Tomara Hangisi?

İLERİ

#5. Hinkal Hangisi?

#6. Fotoğraftaki Yemeğin Adı Ney?

İLERİ

#7. Akçaabat Köfte Hangi Şıkta?

#8. Laz Helvası Hangi Şıkta?

İLERİ

#9. Pileki Ekmeği Hangi Şıkta?

#10. Hamsi Buğlama Hangisi?

BİTİR

Diğer testlerimize katılıp eğlenmek istiyorsan buraya tıklaya-bilirsin. Daha fazla test için bizlere Facebook hesabımızdan ulaşabilirsin. Bir sonra ki testimizin konusunu bizlere söyleyerek bize yardımcı olabilirsin. Bu testti nasıl bulduğunu ve kaç puan aldığını gönderimiz altına yorum atmayı unutma. Facebook simgesine dokunarak testi arkadaşlarının da çözmesini sağlayabilirsin.

%d blogcu bunu beğendi: