NE KADAR KARADENİZ ŞİVESİNE HAKİMSİN? (2)

Bugün ki testimizde ne kadar karadeniz ağzına hakimsin onu ölçmeye çalışacağız. Verdiğin cevaplara oranla sistem sana bir puan verecek. 60 üzeri puan geçer not unutma. Sorular zor herkes bilemez. Testi tamamladıktan sonra Facebookta paylaşmayı unutma. Sonuçlar kısmının hemen altında Facebook logosu üzerine tıkladığında sistem seni otomatik Facebook paylaşımı yapmanı sağlayacak. NE KADAR KARADENİZ ŞİVESİNE HAKİMSİN?(test).

Bu tarz testlerin daha çok gelmesini istiyorsan bize Facebook sayfamızdan ulaşabilirsin. Bu sayede talep olup olmadığını anlayabiliriz. Ayrıca bir sonra ki testin konusunun ne olmasını bize Facebook sayfamızdan iletirsen yardımcı olabilirsin. Hadi teste başla, bitir ve bize Facebooktan kaç aldığını yaz

ALDUĞUN PUAN

-

ULA SAĞA HELAL OLSUN 🙂

Sen Has Karadeniz Ağzına Hakim Biriymişsun

Testi Paylaşarak Arkadaşlarınında Teste Katılmasını Sağlayabilirsin 🙂

OLMADİ BARAJİ GEÇEMEDUN 🙁

Olsun sen bi çay iç bi kendune gel bida oyle bak sorulara belki oyle edersun 🙂

Share your score!
Tweet your score!

#1. ABRUL

#2. Aclanmak?

İLERİ

#3. Ahtarulmak?

#4. Aykiri?

İLERİ

#5. Park?

#6. Teris?

İLERİ

#7. Bet?

#8. Cazi?

İLERİ

#9. Uzum Ayı?

#10. Binam?

BİTİR

Diğer testlerimize katılıp eğlenmek istiyorsan buraya tıklaya-bilirsin. Daha fazla test için bizlere Facebook hesabımızdan ulaşabilirsin. Bir sonra ki testimizin konusunu bizlere söyleyerek bize yardımcı olabilirsin. Bu testti nasıl bulduğunu ve kaç puan aldığını gönderimiz altına yorum atmayı unutma. Facebook simgesine dokunarak testi arkadaşlarının da çözmesini sağlayabilirsin.

%d blogcu bunu beğendi: