KARADENİZİ NE KADAR TANIYORSUN? (TEST)

Bugün ki testimizde Karadeniz’e ne kadar hakimsin onu ölçmeye çalışacağız. Verdiğin cevaplara oranla sistem sana bir puan verecek. 60 üzeri puan geçer not unutma. Sorular zor herkes bilemez. Testi tamamladıktan sonra Facebook’ta paylaşmayı unutma. Sonuçlar kısmının hemen altında Facebook logosu üzerine tıkladığında sistem seni otomatik Facebook paylaşımı yapmanı sağlayacak. KARADENİZİ NE KADAR TANIYORSUN?(test).

Bu tarz testlerin daha çok gelmesini istiyorsan bize Facebook sayfamızdan ulaşabilirsin. Bu sayede talep olup olmadığını anlayabiliriz. Ayrıca bir sonra ki testin konusunun ne olmasını bize Facebook sayfamızdan iletirsen yardımcı olabilirsin. Hadi teste başla, bitir ve bize Facebooktan kaç aldığını yaz

ALDUĞUN PUAN

-
TEBRİKLER! SORULARA DOĞRU CEVAPLAR VERDİN. KARADENİZİ TANIYORSUN VE SEVİYORSUN BU TESTİ PAYLAŞARAK ARKADAŞLARININ TEST OLMASINI SAĞLAYABİLİRSİN. TESTİMİZİ DEĞERLENDİRMEK İÇİN MESAJLARINIZI BEKLEDİĞİMİZİ UNUTMA!

MALESEF BAŞARAMADIN! SORULARIN ÇOĞUNA DOĞRU CEVAP VEREMEDİN. ÜZÜLME SORULAR HAYİİİN ZORİDİ 🙂 DİĞER TESTLERİMİZ VAR BİRDE ONLARA BAK.

BU TESTİ PAYLAŞARAK ARKADAŞLARININ TEST OLMASINI SAĞLAYABİLİRSİN.

TESTİMİZİ DEĞERLENDİRMEK İÇİN MESAJLARINIZI BEKLEDİĞİMİZİ UNUTMA!

Share your score!
Tweet your score!

#1. Fotoğraftaki Yaylanın Adı Ney?

#2. Fotoğraftaki İlimiz Hangi İl?

İLERİ

#3. Fotoğraftaki Yemeğin Adı Ney?

#4. Muhlama ile Kuymak Arasında Ki Fark Nedir?

İLERİ

#5. Çay üreten üreticiler çayı nereden alır?

#6. Çay Yılda Kaç Kez Verir?

İLERİ

#7. Hangi Dizi Karadeniz Temalı?

#8. Karadeniz Şivesi ile Lazca Aynı Şey Midir?

İLERİ

#9. Oflulara göre Of Nereye Bağlı?

#10. Aç Bir Karadenizli Aile Kaç Tava Hamsi Yiyebilir?

BİTİR

DİĞER TESTLER İÇİN TIKLA

Bu tarz testlerin daha çok gelmesini istiyorsan bize Facebook sayfamızdan ulaşabilirsin. Bu sayede talep olup olmadığını anlayabiliriz. Ayrıca bir sonra ki testin konusunun ne olmasını bize Facebook sayfamızdan iletirsen yardımcı olabilirsin. Hadi teste başla, bitir ve bize Facebooktan kaç aldığını yazBu tarz testlerin daha çok gelmesini istiyorsan bize Facebook sayfamızdan ulaşabilirsin. Bu sayede talep olup olmadığını anlayabiliriz. Ayrıca bir sonra ki testin konusunun ne olmasını bize Facebook sayfamızdan iletirsen yardımcı olabilirsin. Hadi teste başla, bitir ve bize Facebooktan kaç aldığını yazBu tarz testlerin daha çok gelmesini istiyorsan bize Facebook sayfamızdan ulaşabilirsin. Bu sayede talep olup olmadığını anlayabiliriz. Ayrıca bir sonra ki testin konusunun ne olmasını bize Facebook sayfamızdan iletirsen yardımcı olabilirsin. Hadi teste başla, bitir ve bize Facebooktan kaç aldığını yazBu tarz testlerin daha çok gelmesini istiyorsan bize Facebook sayfamızdan ulaşabilirsin. Bu sayede talep olup olmadığını anlayabiliriz. Ayrıca bir sonra ki testin konusunun ne olmasını bize Facebook sayfamızdan iletirsen yardımcı olabilirsin. Hadi teste başla, bitir ve bize Facebooktan kaç aldığını yaz

%d blogcu bunu beğendi: