KARADENİZ ŞARKILARININ DEVAMINI GETİRİN (TEST)

Bugün ki testimizde ne kadar karadeniz şarkı sözlerine hakimsin onu ölçmeye çalışacağız. Verdiğin cevaplara oranla sistem sana bir puan verecek. 60 üzeri puan geçer not unutma. Sorular zor herkes bilemez. Testi tamamladıktan sonra Facebook’ta paylaşmayı unutma. Sonuçlar kısmının hemen altında Facebook logosu üzerine tıkladığında sistem seni otomatik Facebook paylaşımı yapmanı sağlayacak. KARADENİZ ŞARKILARININ DEVAMINI GETİRİN (TEST)

Bu tarz testlerin daha çok gelmesini istiyorsan bize Facebook sayfamızdan ulaşabilirsin. Bu sayede talep olup olmadığını anlayabiliriz. Ayrıca bir sonra ki testin konusunun ne olmasını bize Facebook sayfamızdan iletirsen yardımcı olabilirsin. Hadi teste başla, bitir ve bize Facebooktan kaç aldığını yaz

ALDUĞUN PUAN

-
İŞTE BU TEBRİKLER 🙂 Sen hakatten biliyisun, müzik ruhun gıdasidur ve sağlikli gıdayi seçmişsun aferum sağla 🙂 Bu testi paylaşarak arkadaşlarınında test olmasını sağlayabilirsin.

OLMADİ NE ETTUN 🙁

Karişturdun herhalde, oyle karişuk gelince ne edeceğuni şaşurdun illaki 🙁

Bu testi paylaşarak arkadaşlarınında test olmasını sağlayabilirsin.

Share your score!
Tweet your score!

#1. DEVAMINI GETİRİN

#2. DEVAMINI GETİRİN

İLERİ

#3. DEVAMINI GETİRİN

#4. DEVAMINI GETİRİN

İLERİ

#5. DEVAMINI GETİRİN

#6. DEVAMINI GETİRİN

İLERİ

#7. DEVAMINI GETİRİN

#8. DEVAMINI GETİRİN

İLERİ

#9. DEVAMINI GETİRİN

#10. DEVAMINI GETİRİN

BİTİR

Diğer testlerimize katılıp eğlenmek istiyorsan buraya tıklaya-bilirsin. Daha fazla test için bizlere Facebook hesabımızdan ulaşabilirsin. Bir sonra ki testimizin konusunu bizlere söyleyerek bize yardımcı olabilirsin. Bu testti nasıl bulduğunu ve kaç puan aldığını gönderimiz altına yorum atmayı unutma. Facebook simgesine dokunarak testi arkadaşlarının da çözmesini sağlayabilirsin.

%d blogcu bunu beğendi: