ALİ BABACAN HASTANEYE KALDIRILDI

DEVA Genel Başkanı Ali Babacan 25Ağustos günü Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurmuştu. Babacan, 29 Ağustos günü yaptığı açıklamada ise eşi ve küçük oğlu’nun da testlerinin pozitif olduğunu, tedavilerinin evde devam ettiğini yazmıştı. Ali Babacan Hastaneye Kaldırıldı.

1 Eylül de yazdığı tweet ile Ali Babacan, 31Ağustos akşamı doktorlarının tavsiyesi ile hastaneye kaldırıldığını paylaştı. Eşi ve oğlunun tedavilerinin evde devam ettiğini söyledi.

BAZI ŞİKAYETLERİM DEVAM EDİYOR

Babacan twetter hesabından şöyle yazdı: “Bugün COVID-19’la 8. günümüz. Çok şükür eşim Zeynep ve oğlumuz Emir iyileştiler. Evde kontrol ve karantina altındalar.

Benim genel durumum iyi, ancak bazı şikayetlerim devam ediyor. Doktorumun tavsiyesine uyarak, ilaç tedavim bitene kadar yakın izleme amacıyla hastanede olacağım.

Bir kez daha sizden COVID-19’u çok ciddiye almanızı, hastalıktan korunmak ve çevrenizdekileri korumak için azami özeni göstermenizi rica ediyorum. Büyük fedakarlıklar gösteren tüm sağlık çalışanlarımıza ve bize geçmiş olsun dileklerini ileten herkese tekrar teşekkür ediyorum.”

%d blogcu bunu beğendi: